• Дніпровський р-н, с. Шевченко, вул. Нова, 1а / Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Терьошкіна, 9 (8:00 - 16:30)
Політика конфіденційності

Про компанію

Опис діяльності

Завод Brukland є лідером з виробництва тротуарної плитки та дорожніх елементів на Південному Сході України. Метою компанії є виготовлення продукції за найвищим стандартом. Ми хочемо задовольнити вимоги навіть найвибагливіших клієнтів згідно з принципом, що добробут покупця – це наш успіх

1500 км+
Дорожніх елементів
2 млн м2+
Тротуарної плитки
1200+
Готових об'єктів

Багаторічний досвід дозволяє нам постійно розвиватися, розширювати асортимент продукції, удосконалювати якість послуг, розвивати дистриб’юторську мережу та збільшувати кількість задоволених клієнтів. (Brukland – обирай естетику).

 

Історія компанії

Історія створення компанії «Брукланд» тісно пов’язана із заводом «Будмайстер», який понад 20 років є провідним виробником конструктивного залізобетону та іншої будівельної продукції на території України. Саме на базі цього промислового підприємства у 1996 році було відкрито завод по виробництву тротуарної плитки і дорожніх елементів, розташований у місті Павлоград.

2016 рік – створення бренду «Brukland», мета якого стати виробником якісної тротуарної плитки у своєму регіоні та поступово розширити ці кордони. У цей період зусилля компанії були спрямовані на забезпечення високої якості продукції, розширення товарного асортименту, розвиток дистриб’юторської мережі.

2017 рік – початок будівництва заводу у Дніпрі, його облаштування сучасним обладнанням від німецької групи компаній HESS (TOP WERK).
Після введення в експлуатацію заводу в Дніпрі у 2019 році компанія «Brukland» почала брати нові висоти. Інтеграція нових технологій у виробництво дозволила розширити спектр власних можливостей та запропонувати клієнтам зовсім інший погляд на тротуарну плитку.

2021 рік – компанія «Brukland» стала лідером з виробництва тротуарної плитки та дорожніх елементів на Південному Сході України. Серед клієнтів ТОВ «Брукланд» - великі компанії та приватні покупці, які шукають найкраще для свого дому і довіряють лише професіоналам.

Сьогодні компанія «Brukland» продовжує працювати і розвиватись, змінювати навколишній світ на краще, дбати про довкілля, популяризувати культуру споживання тротуарної плитки.

Наше виробництво

Виробничі потужності компанії «Brukland» забезпечують два заводи тротуарної плитки, розташовані у Дніпрі та Павлограді. Бетонні вироби виготовляються методом вібропресування бетонної суміші, що забезпечує їхню високу міцність та водонепроникність.

Технологія вібропресування на сучасному німецькому обладнанні дозволяє виробляти великі обсяги продукції при мінімальному використанні ручної праці.

В нашому асортименті:

  • понад 20 форм бруківки в різних товщинах, 23 види базових кольорів та колор-міксів;
  • тротуарні, дорожні та магістральні бордюри;
  • водостоки

Крім заводів з виробництва фігурних елементів мощення виробничий комплекс компанії «Brukland» включає також власну камеру дозрівання виробів, автоматичні лінії пакування, відкриті склади готової продукції, лабораторію.

Матеріали

Запорукою ефективного функціонування виробничого процесу є використання якісної сировини. Тож матеріали для вироблення бруківки ретельно відбираються, а якість виробів перевіряється на кожному етапі.

До фігурних елементів мощення висуваються високі вимоги щодо міцності, довговічності, вологостійкості, тощо. Дотримання виробничої технології та використання у правильних пропорціях відповідних матеріалів: портландцементу марки п’ятсот, чистого річкового піску, щебню різної фракції, чистої води, хімічних домішок і пігментів елітного класу дозволяють нам виробляти продукцію найвищого європейського рівня.

Контроль якості

Компанія «Brukland» використовує Систему Менеджмента Якості за нормами ISO 9001. Ця система гарантує контроль над усіма фазами процесу виробництва з одночасним збереженням безпечних умов праці й охорони довкілля. Усі наші вироби проходять тестування у власній лабораторії та відповідають нормам ДСТУ.

Партнери

01

Клієнти

01
Ми використовуємо файли кукі, щоб краще розуміти способи, якими користувачі взаємодіють з нашим веб-сайтом.
Прийняти
Відмовитись
Brukland
Для дилерів
Якщо Ви хочете стати нашим представником у своєму регіоні, заповніть форму та очікуйте зв'язку з нашим представником. Дякуємо!
Brukland
Для забудовників
Якщо Ви хочете співпрацювати з нами як забудовник, заповніть форму та очікуйте зв'язку з нашим представником. Дякуємо!
Brukland
Для укладальників
Якщо Ви хочете співпрацювати з нами як укладник, заповніть форму та очікуйте зв'язку з нашим представником. Дякуємо!
Brukland
Для дизайнерів та архітекторів
Якщо Ви хочете співпрацювати з нами як архітектор або дизайнер, заповніть форму та очікуйте зв'язку з нашим представником. Дякуємо!