• Дніпровський р-н, с. Шевченко, вул. Нова, 1а / Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Терьошкіна, 9 (8:00 - 16:30)
Політика конфіденційності

Дорожні та будівельні елементи

Дорожні та будівельні елементи ТМ «Брукланд»

Для компанії Брукланд важливу роль відіграє виробництво дорожніх та будівельних елементів, які є невід’ємною складовою об’єктів благоустрою. Купити бетонний блок, бордюр дорожній, бордюр тротуарний можна у багатьох містах України, таких як Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Кропивницький, Олександрія, Кам’янське, Павлоград, Кременчук, Сміла, Черкаси, Красноград, Полтава, Лубни, Миргород, Харків, Охтирка, Суми.

Виробництво дорожніх елементів

При виробництві дорожніх бордюрів ми використовуємо технологію вібропресування, що забезпечує бетонні вироби підвищеною міцністю і зносостійкістю. Бордюри виконують не лише естетичну роль. Вони забезпечують тротуарній плитці надійну опору, розділяють проїзджу і пішохідну зону, перешкоджають потраплянню бруду на бруківку, надають ландшафту доглянутого вигляду.

В залежності від сфери застосування бетонні бордюри поділяють на дорожні й тротуарні. Дорожні бордюри використовують для облаштування громадського простору, прибудинкової території, промислових ділянок та зон з активним транспортним рухом. Бордюр дорожній зробить лінію розмежування більш довершеною, а також подовжить термін служби дорожнього покриття. Поребрик тротуарний використовується як в приватному, так і в громадському благоустрою для облаштування присадибних ділянок, тротуарів, алей та квітників у скверах і парках. Завдяки широкій гамі кольорів поребрик тротуарний може гармонійно поєднуватись з тротуарною плиткою будь-яких відтінків.

Виробництво будівельних елементів

Блоки бетонні стінові – це практична та економічна альтернатива цеглі. Цей матеріал використовується у промисловому та цивільному будівництві для спорудження житлових будинків, підвалів, цехів, складів, гаражів. Великі розміри виробу дозволяють скоротити час зведення споруди. Будівельні блоки ТМ «Брукланд» виробляються на високотехнологічному німецькому обладнанні, їхня якість підтверджена сертифікатами відповідності. Крім того, блоки будівельні купити у виробника – це завжди вигідна пропозиція, яка дозволить зекономити кошти, придбавши якісну та екологічну продукцію для вашого будівельного проєкту.

Наші бетонні блоки довговічні, стійкі до механічних пошкоджень, мають високі тепло і звукоізоляційні властивості, відрізняються вологостійкістю, простотою та швидкістю укладання. Випробуваний бетонний блок, ціна якого приємно вас здивує, стане корисним вкладенням в будь-яке будівництво. Будуйте надійно і вигідно, використовуючи блок бетонний ТМ «Брукланд».

Ми використовуємо файли кукі, щоб краще розуміти способи, якими користувачі взаємодіють з нашим веб-сайтом.
Прийняти
Відмовитись
Brukland
Для дилерів
Якщо Ви хочете стати нашим представником у своєму регіоні, заповніть форму та очікуйте зв'язку з нашим представником. Дякуємо!
Brukland
Для забудовників
Якщо Ви хочете співпрацювати з нами як забудовник, заповніть форму та очікуйте зв'язку з нашим представником. Дякуємо!
Brukland
Для укладальників
Якщо Ви хочете співпрацювати з нами як укладник, заповніть форму та очікуйте зв'язку з нашим представником. Дякуємо!
Brukland
Для дизайнерів та архітекторів
Якщо Ви хочете співпрацювати з нами як архітектор або дизайнер, заповніть форму та очікуйте зв'язку з нашим представником. Дякуємо!